Настани

Webinar 31.03.2021 – Professional critical communications – Mission Critical, Public Safety and Business Critical

31.03.2021 – NETRA ltd. held a webinar with following topic:„Professional Critical Communications:Mission Critical, Public Safety and Business Critical“ Professional critical communications provide secure and efficient way of conducting operations to companies and security sector. Professional critical communication systems are based on dedicated technologies, dedicated networks and dedicated spectrum. Existing digital technologies such as: TETRA, DMR, P25 and others, as well as legacy analog technologies are still broadly in use today. Still, technological development changes the existing critical communication systems in a way that they increasingly adapt to the new 4G/5G technologies and open standards defined by 3GPP. On

Дознај повеќе »
август 2021
П В С Ч П С Н
« Апр    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Скорешни написи

NETRA

Copyright © 2019 Netra Ltd. | All Rights Reserved.

Почитувани,

Нетра како општествено одговорна компанија ги презема и спроведува сите превентивни мерки и препораки од институциите во државата, и испраќа апел до граѓаните да ги почитуваат соодветните насоки за заштита и превенција од COVID-19. За било какви информации контактирајте нé на +389 23092820 или на мејлот netra@netra.com.mk во било кое време.

Со почит, Нетра ДОО.